Apie Kinetico

Pasaulyje pirmaujančios vandens minkštinimo ir filtravimo sistemos, skirtos komercinių ir gyvenamųjų objektų klientams.

1970 m. „Kinetico“ įkūrė du inžinieriai, pradėję kurti neelektrines, visiškai automatines vandens valymo sistemas. Kilusi iš „Tangent Company“ – nedidelės konsultacinės projektavimo įmonės – „Kinetico“ greitai tapo pasauline nepriklausomų prekiautojų, tarptautinių platintojų, atstovaujančių beveik 100 šalių, organizacija. Dėl savo įkūrėjų, darbuotojų ir platinančio tinklo atsidavimo „Kinetico“ sulaukė didžiulės sėkmės. Įmonė iš dviejų žmonių kūrybingos įmonės išaugo į stiprią ir dinamišką organizaciją.

Inovatyvios technologijos ir tvirtas įsipareigojimas patenkinti klientų lūkesčius išskyrė bendrovę ir pozicionavo „Kinetico“ kaip lyderę gaminnačią šiandienos nuolat besikeičiančios vandens valymo pramonės vandenį minkštinančius filtrus bei įvairias aukštos kokybės geriamąjį vandenį tiekiančias sistemas, gerinančias bendrojo naudojimo vandens kokybę. Kinetico gaminiai yra trečiosios šalies patvirtinti, kad atitinka kokybę bei našumą, ir kad jiems suteikiamos pačios išsamiausios garantijos rinkoje.

Kinetico priklauso Axel Johnson įmonių grupei, pasaulinei organizacijai ir penktos kartos įmonei, kuri ir toliau sėkmingai vysto pirmaujantį verslą.

Kinetico pasiekė AAA – aukščiausią kreditingumo lygį

Tik ribotos atsakomybės bendrovės gali turėti AAA (trigubo A) įvertinimą. Be to, įmonė turi prekiauti bent dešimt metų, jos apyvarta viršyti 2 mln. SEK ir galėti parodyti finansinius rodiklius, kurie gerokai viršyja pramonės vidurkį.

AAA logo